"Porażka z Francją może podciąć nam skrzydła"


Jeden z najlepszych polskich piłkarzy ręcznych Damian Wleklak nie może grać na EURO 2010 z powodu kontuzji ręki. Turniej ogląda jednak w telewizji i jest pełen uznania dla kolegów z kadry. W wywiadzie dla Stawiam.com Wleklak analizuje przyczyny porażki  z Francją i prognozuje, czy jesteśmy w stanie w półfinale ME pokonać Chorwację.

Laurent Blanc podjął decyzję ws. posady selekcjonera Francji


Laurent Blanc nie będzie już prowadził zespołu Girondins Bordeaux - poinformował francuski klub na swojej oficjalnej stronie internetowej. Szkoleniowiec zamierza twierdząco odpowiedzieć Francuskiemu Związkowi Piłki Nożnej na propozycję zastąpienia Raymonda Domenecha na stanowisku selekcjonera kadry narodowej.

McLaren odsłoni się wirtualnie


Era internetu na dobre wkracza do Formuły 1. Zespoły coraz chętniej zamiast głośnych i kosztownych prezentacji na świeżym powietrzu wybierają wirtualną. W taki sposób zaprezentuje się fanom zespół McLarena.

Gwiazdor Lazio: chcę grać w Interze


Goran Pandew nie ukrywa, że bardzo chciałby dołączyć do ekipy Interu Mediolan. W tym miesiącu zawodnik rozwiązał swój kontrakt z Lazio Rzym i od stycznia może swobodnie szukać nowego pracodawcy.

Nierozstawiona Francja to "nie kara za rękę Henry'ego"


Zmiana strategii ustalania rozstawionych drużyn przed losowaniem grup mistrzostw świata w RPA spowodowała, że dopiero z drugiego koszyka losowana będzie drużyna Francji. FIFA zapewnia, że nie jest to rodzaj kary dla "trójkolorowych" za incydent z ręką Thierry'ego Henry'ego w meczu barażowym z Irlandią.

znalezionych: 22175, strona 13 z 4435
<<<  -  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  -  >>>

nasze kancelaria organizuje cannabis szkoły dodatkowo wycieczki na rzecz dzieci dodatkowo grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze sekretariat wycieczki szkolne także holender szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od czasu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy dobór miejsc na rozłożenie zielonych szkół również wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym nasze gabinet organizuje ziele szkoły także wycieczki na rzecz dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze gabinet wycieczki szkolne dodatkowo maryśka szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku odkąd codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz ofercie posiadamy rozległy

wycieczki szkolne Warszawa

dobór miejsc na uporządkowanie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli także pracowników szkół. Do wnętrza ofercie posiadamy wycieczki oświatowy jednodniowe dodatkowo tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne także gówno szkoły na każdą kapitał również do wnętrza dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego uznaniem dodatkowo zainteresowaniem nauczycieli dodatkowo pracowników szkół. Do wnętrza ofercie posiadamy wycieczki oświatowy jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne plus zioło szkoły na każdą kapitał plus do wnętrza dowolnym regionie Krajowy. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego