Gwiazda "Terminatora" w Polsce


Latem 2010 roku Edward Furlong ("Terminator 2", "American History X") i słynny profesor z "Powrotu do przyszłości" - Christopher Llyod - zawitają do Polski. Wszystko za sprawą zdjęć do polsko-amerykańskiej produkcji "Driving Lesson"

Kilka tygodni temu media obiegła informacja o powrocie formacji Varius Manx po kilkuletniej przerwie z nową wokalistką. Lider zespołu, Robert Janson na łamach najnowszego wydania dwutygodnika "Viva" opowiedział o "nowym" życiu Varius Manx. 12 czerwca zakończyły się zdjęcia do ostatniej filmowej części przygód Harry’ego Pottera. Frania Maj to nietypowa niania w domu producenta telewizyjnego. Wciąż czeka na swego księcia z bajki. Czy będzie nim jej pracodawca? Widzowie będą mogli się przekonać śledząc nowe perypetie "Niani". 23 marca telewizja TVN 7 rozpoczyna emisję drugiego sezonu.Gwiazdą obchodzonych 5 grudnia 50. urodzin zabrzańskiego Domu Muzyki i Tańca będzie grupa Scorpions. To pierwszy polski koncert niemieckich rockmanów organizowany w zamkniętej hali. Lucy Punch dołączy do obsady obrazu "Earthbound". Patton Oswalt dołączył do obsady filmu "A Very Harold & Kumar Christmas".

Zimowy album Stinga, "If On A Winter's NIght", po raz czwarty z rzędu znalazł się na szczycie listy najpopularniejszych płyt w Polsce.

Po występie na Open'er Festival amerykańskie trio Gossip znów odwiedzi nasz kraj. Na rozpoczynającym się 4 grudnia Toruń Short Film Festival pojawią się prawdziwe rarytasy dla fanów krótkiego metrażu. Filmy nagrodzone Oscarem, Srebrnym Leopardem z Locarno czy Złotymi Lwami z Gdyni. Trzydniowa impreza stawia w tym roku na prezentacje zjawisk kina krótkometrażowego. Nagrodę główną w Konkursie Polskim przyzna publiczność.

26 marca do sklepów trafi debiutancki longplay supergrupy NO!NO!NO!. Z materiałem można zapoznać się jednak już teraz. James Iha rozpoczął prace nad drugim, solowym albumem. Nie jest to jedyne zajęcie byłego gitarzysty The Smashing Pumpkins. Anton Yelchin, gwiazda filmów "Terminator: Ocalenie" i "Star Trek", prowadzi rozmowy ze studiem Dreamworks w sprawie zagrania głównej roli w remake'u kultowego horroru komediowego z lat 80., "Postrach nocy".Brazylijski perkusista Antonio Luis Alves de Souza zmarł w wieku 54 lat na atak serca. Targi Książki dla Dzieci w Bolonii to najważniejsze międzynarodowe wydarzenie rynku wydawniczego dla dzieci. Do Bolonii przyjeżdżają wydawcy, agenci literaccy, autorzy, ilustratorzy i tłumacze literatury dla dzieci, targi odwiedzają również producenci filmowi i telewizyjni oraz producenci zabawek edukacyjnych. Siedmioro Polaków pozytywnie przeszło eliminacje do październikowego XVI Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina - poinformowało w piątek Biuro Prasowe Chopin 2010. W wyniku eliminacji do konkursu zakwalifikowało się 81 pianistów.

Lil Wayne szykuje się do odsiadki


Amerykański raper Lil Wayne 2 marca usłyszy wyrok w sprawie nielegalnego posiadania broni. Sąd dał hiphopowcowi dodatkowe trzy tygodnie na operację dentystyczną.

Pożegnano Jerzego Stawińskiego


Wybitny scenarzysta i prozaik Jerzy Stefan Stawiński spoczął w środę na Cmentarzu Wojskowym na warszawskich Powązkach.

Posłuchaj jak Lady GaGa śpiewa z Michaelem Boltonem


5 września do rąk fanów trafi nowy album Michaela Boltona, "One World One Love". Do współpracy nad płytą artysta zaprosił Lady GaGę i Ne-Yo.

Howard Shore zaprasza!


Największą gwiazdą 3. Festiwalu Muzyki Filmowej będzie amerykański kompozytor Howard Shore, autor muzyki m.in. do trylogii "Władca Pierścieni". Dla naszych internautów mamy dwa jednoosobowe zaproszenia na kameralne spotkanie z artystą, które odbędzie się 22 maja w Krakowie.

Rusza festiwal w Wenecji


W środę rozpoczyna się 66. festiwal filmowy w Wenecji, który potrwa do 12 września. O główną nagrodę - Złotego Lwa ubiegać się będą 24 filmy z całego świata, w tym sześć amerykańskich i po cztery włoskie oraz francuskie.

nasze kancelaria organizuje cannabis szkoły dodatkowo wycieczki na rzecz dzieci dodatkowo grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze sekretariat wycieczki szkolne także holender szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od czasu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy dobór miejsc na rozłożenie zielonych szkół również wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym nasze gabinet organizuje ziele szkoły także wycieczki na rzecz dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze gabinet wycieczki szkolne dodatkowo maryśka szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku odkąd codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz ofercie posiadamy rozległy

wycieczki szkolne Warszawa

dobór miejsc na uporządkowanie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli także pracowników szkół. Do wnętrza ofercie posiadamy wycieczki oświatowy jednodniowe dodatkowo tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne także gówno szkoły na każdą kapitał również do wnętrza dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego uznaniem dodatkowo zainteresowaniem nauczycieli dodatkowo pracowników szkół. Do wnętrza ofercie posiadamy wycieczki oświatowy jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne plus zioło szkoły na każdą kapitał plus do wnętrza dowolnym regionie Krajowy. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego