Gwiazda "Terminatora" w Polsce


Latem 2010 roku Edward Furlong ("Terminator 2", "American History X") i słynny profesor z "Powrotu do przyszłości" - Christopher Llyod - zawitają do Polski. Wszystko za sprawą zdjęć do polsko-amerykańskiej produkcji "Driving Lesson"

Były klawiszowiec grupy Echo And The Bunnymen zginął w wypadku drogowym na wyspie Man. Aktor i scenarzysta Danny McBride sprzedał prawa do komedii o niecnych postępkach i zasłużonej karze dwóch prześladowców. Wokalista reggae Eddy Grant oskarżył Damona Albarna z Gorillaz o kradzież piosenki. Piosenkarz twierdzi, że najnowszy singel "Goryli" zatytułowany "Stylo" brzmi jak jego utwór "Time Warp", nagrany jeszcze w 1982 roku.Amerykański ekspert prawny, specjalista od ekstradycji Douglas McNabb uważa, że ekstradycja Romana Polańskiego do USA jest już pewna i może się tylko przeciągnąć, m.in. wskutek prawdopodobnej apelacji jego adwokatów. W sztokholmskiej filharmonii tegoroczni laureaci nagrody Nobla w pięciu dziedzinach odebrali w czwartek z rąk króla Szwecji Karola XVI Gustawa medale oraz dyplomy. Już 2 maja równo o północy odbędzie się premiera wideoklipu Christiny Aguilery "Not Myself Tonight", zwiastującego najnowsze wydawnictwo wokalistki, płytę "Bionic".

W tym roku nie odbędzie się Sopot Hit Festiwal, organizowany przez TVP2 oraz Radio Eska.

Podczas zbliżającej się ceremonii rozdania nagród Amerykańskiej Gildii Reżyserów (DGA) James Cameron będzie rywalizował o najważniejsze wyróżnienie ze swoją byłą żoną Kathryn Bigelow. Werner Herzog przygotowuje się do realizacji filmu dokumentalnego o jaskini Chauvet-Pont-d'Arc. Obraz zrealizowany zostanie w technice 3D - poinformował na swym blogu krytyk Roger Ebert.

James Cameron wybiera się w kolejną kosmiczną misję, tym razem na Marsa. Reżyser zaczął współpracować z NASA nad kamerą 3D, która może być wykorzystana na czerwonej planecie. W sobot, 22 listopada 2009 roku, na uroczystej gali w warszawskim Teatrze Kamienica przyznano nagrody Grand Off 2009. Danuta Stenka triumfowaa w kategorii "Najlepsza Aktorka". Nagrod t otrzymaa za rol w filmie "Janek" w reyserii Piotra J. Lewandowskiego. Julia Volkova, połowa duetu t.A.T.u., zdradziła kilka informacji na temat swojego solowego projektu.Wes Craven prowadzi negocjacje w sprawie reżyserii horroru "Sunflower". Reżyser filmu "Edge of Darkness", Martin Campbell, oświadczył, że bez udziału Mela Gibsona obraz w ogóle by nie powstał. 8 czerwca pojawi się podwójny album Mariki, obwołanej mianem pierwszej damy polskiego dancehallu.

John Lithgow z Freidą Pinto na Planecie Małp


To potwierdzone - Freida Pinto wystąpi w "Rise of the Apes". Kolejną gwiazdą filmu będzie John Lithgow.

200 milionów Michaela Jacksona


Michael Jackson nie przestaje zarabiać. Film "This Is It" przyniósł już zysk ponad 200 milionów dolarów.

Kinoterapia: Tym razem o związkach


W sobotę, 8 maja, w warszawskim KINO.LAB w Zamku Ujazdowskim odbędzie się druga z dwunastu projekcji z cyklu "Związki", realizowanych w ramach projektu "Kinoterapia. Spotkania między kadrami". Widzowie obejrzą tym razem film Petera Yatesa "John i Mary".

Selector Festival 2010 w nowym miejscu


Organizatorzy Selector Festivalu postanowili przenieść imprezę z krakowskich Błoń na teren Muzeum Lotnictwa.

Znamy szczegóły finału Koncertowej Fotografii Roku


W sobotę, 27 marca w warszawskim Palladium odbędzie się finał konkursu na Koncertową Fotografię Roku 2009. Poznaliśmy już artystów, którzy wystąpią na imprezie. Wstęp na koncerty jest wolny.

nasze kancelaria organizuje cannabis szkoły dodatkowo wycieczki na rzecz dzieci dodatkowo grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze sekretariat wycieczki szkolne także holender szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od czasu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy dobór miejsc na rozłożenie zielonych szkół również wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym nasze gabinet organizuje ziele szkoły także wycieczki na rzecz dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze gabinet wycieczki szkolne dodatkowo maryśka szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku odkąd codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz ofercie posiadamy rozległy

wycieczki szkolne Warszawa

dobór miejsc na uporządkowanie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli także pracowników szkół. Do wnętrza ofercie posiadamy wycieczki oświatowy jednodniowe dodatkowo tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne także gówno szkoły na każdą kapitał również do wnętrza dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego uznaniem dodatkowo zainteresowaniem nauczycieli dodatkowo pracowników szkół. Do wnętrza ofercie posiadamy wycieczki oświatowy jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne plus zioło szkoły na każdą kapitał plus do wnętrza dowolnym regionie Krajowy. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego