Jonas Brothers najgorsi. Muse najlepsi


W czasie uroczystej gali, która odbyła się w środę (24 lutego) prestiżowy magazyn muzyczny "New Musical Express" rozdał nagrody Shockwaves NME Awards 2010, przyznawane corocznie w wielu kategoriach.

12 listopada, w warszawskim klubie Proxima, wystąpi na jedynym koncercie w Polsce Aviv Geffen - połowa duetu Blackfield. Na światowej liście najpopularniejszych płyt króluje brytyjski zespół Sade przed Lady GaGą i grupą Lady Antebellum. Złotą Palmę 63. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes otrzymał film "Uncle Boonmee Who Can Recall His Past Lives". W tym roku o nagrodę walczyło 19 tytułów, spośród których zwycięzcę wybrało jury pod przewodnictwem Tima Burtona.Na luty 2010 roku zaplanowano premierę nowego albumu Fear Factory. Już w najbliższy poniedziałek, 24 sierpnia, na antenie telewizji TVN wyemitowany zostanie pierwszy odcinek serialu "Generał". Opowieść o losach generała Władysława Sikorskiego, Naczelnego Wodza, premiera Rządu Polskiego na Uchodźctwie, prowadzą Edward Miszczak i Dariusz Baliszewski. Dzisiaj, 24 maja rozpoczyna się 35. edycja Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Festiwal, który po raz pierwszy w historii w tym roku odbywa się w maju, potrwa do soboty.

Tati - zwany francuskim Chaplinem, będzie bohaterem trzynastego festiwalu klasyki filmowej "Film Classic 2010".

Sprawca brutalnego pobicia Rihanny, Chris Brown, nie chciał uwierzyć w autentyczność szokującego zdjęcia zmasakrowanej twarzy piosenkarki. Od 18 do 21 marca odbędzie się w Poznaniu V Festiwal Wiosny. Jego oryginalna formuła, zbudowana wokół współczesnych interpretacji Święta Wiosny Igora Strawińskiego, pozwala na przyglądanie się bardzo różnym doświadczeniom artystycznym niemal w każdej dziedzinie sztuki.

Amerykańska grupa The Flaming Lips to kolejny potwierdzony wykonawca, który zaprezentuje się na Off Festival. Przypomnijmy, że impreza dowodzona przez Artura Rojka w tym roku przenosi się z Mysłowic do Katowic. Alan Ball, twórca serialu "Czysta krew", porównał postać Królowej Wampirów z Luizjany do Paris Hilton i Lindsay Lohan. "Rozmowy polskie latem 1982" Jarosława Marka Rymkiewicza oraz "Moc truchleje" Janusza Głowackiego to pierwsze dwa tomy Kanonu literatury podziemnej, które trafiły do księgarń. W ramach cyklu ukażą się 23 książki wydane w tzw. drugim obiegu w latach 1976-89.Jeffrey Dean Morgan dołączy do obsady obrazu "The Fields". Nowojorski gwiazdor rapu, Jay-Z, przygotowuje się do premiery nowej, już jedenastej studyjnej płyty "The Blueprint 3". Artysta nie ma wątpliwości, że jest najważniejszą postacią w świecie hip-hopu i przekonuje, że jeszcze nie raz wszystkich zadziwi. Empty Playground "Under Dead Skin", Witching Hour

Kosztowny koncert Lady GaGi na Lollapaloozie


W dniach 6-7 lipca 2010 roku w Chicago odbędzie się kolejna edycja festiwalu Lollapalooza. Jedną z gwiazd imprezy będzie Lady GaGa.

Zobacz nowy klip Erykah Badu


29 marca ukaże się nowy album Erykah Badu "New Amerykah Part II: Return Of The Ankh". Artystka opublikowała właśnie nagranie pochodzące z sesji.

Chciał się zabić w 30. urodziny


Brytyjski wokalista Pete Doherty chciał popełnić samobójstwo w dniu 30. urodzin.

Posłuchaj nowego CF 98 przed premierą


"Nic do stracenia" - najnowszy album krakowskiej formacji CF 98 ukaże się 12 kwietnia. Dziesięć dni wcześniej, od 2 kwietnia albumu będzie można posłuchać w całości w sieci.

Piekarczyk na Syberii. Klip!


Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do utworu "Nie zawrócę" w wykonaniu Marka Piekarczyka. Zdjęcia do tego klipu zostały nakręcone na Syberii.

nasze kancelaria organizuje cannabis szkoły dodatkowo wycieczki na rzecz dzieci dodatkowo grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze sekretariat wycieczki szkolne także holender szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od czasu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy dobór miejsc na rozłożenie zielonych szkół również wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym nasze gabinet organizuje ziele szkoły także wycieczki na rzecz dzieci również grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze gabinet wycieczki szkolne dodatkowo maryśka szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku odkąd codziennych zajęć szkolnych. Wewnątrz ofercie posiadamy rozległy

wycieczki szkolne Warszawa

dobór miejsc na uporządkowanie zielonych szkół plus wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli także pracowników szkół. Do wnętrza ofercie posiadamy wycieczki oświatowy jednodniowe dodatkowo tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne także gówno szkoły na każdą kapitał również do wnętrza dowolnym regionie Nasz. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego uznaniem dodatkowo zainteresowaniem nauczycieli dodatkowo pracowników szkół. Do wnętrza ofercie posiadamy wycieczki oświatowy jednodniowe również tanie wycieczki szkolne. Nasze sekretariat zorganizuje udane wycieczki szkolne plus zioło szkoły na każdą kapitał plus do wnętrza dowolnym regionie Krajowy. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego